Home Bez kategorii Katarzynce sto lat!

Katarzynce sto lat!

by Magdalena Kaczanowicz
19 lat temu nasze życie się zmieniło. Nie byłyśmy już dwiema wnuczkami naszej Babci i naszego Dziadka, wszystko musiałyśmy dzielić na 3. Ja przestałam być najmłodszą w Rodzinie, a same wiecie jakie profity się z tym wiążą:) W naszym życiu pojawiło się małe różowe maleństwo, które darło się w niebogłosy, miało najlepsze zabawki i jako jedyne w rodzinie – blond włosy i kochało Kubusia Puchatka. Na świat przyszła nasza siostra Kasia, która jak większość z Was wie jest autorką 99% grafik na tym blogu. Od tamtej pory nie byłyśmy już we dwie. W młodszych latach określałyśmy siebie jako trzy świnki, później trzech Muszkieterów. Kochałyśmy się i nienawidziłyśmy. Im bardziej dorastałyśmy, tym bardziej zdawałyśmy sobie sprawę jak wiele dla siebie znaczymy. 

Kasia prawie we wszystkim bije mnie na głowę:) i nie wyobrażam sobie, że mogłoby Jej nie być! Choć jest ode mnie młodsza, jest moją życiową inspiracją i przyjaciółką. 

Katarzynce życzę wszystkiego najpiękniejszego i zdania tej cholernej matury, a Wam – byście w swoim życiu spotkały tak cudowną osobę:)

5 komentarzy
0

Related Articles

5 komentarzy

Ania 22 kwietnia 2013 - 20:00

Wszystkiego najlepszego wiec dla Kasi !!!:)

Reply
.biemi 22 kwietnia 2013 - 20:14

i ja się dołączam 🙂 wszystkiego co najlepsze, ogromu miłości i pozytywnej energii każdego dnia – matura się zda przed Tobą całe życie !!! Najlepszego 🙂 trzecia siostro 🙂

Reply
Ewu 23 kwietnia 2013 - 07:58

Spełnienia marzeń dla Kasi! I oby z maturą poszło gładko! 🙂

Reply
rogaczki-kosmetyczne 25 kwietnia 2013 - 19:34

spóźnione najserdeczniejsze życzenia!!!
pozdrawiam, A

Reply
Anonimowy 27 kwietnia 2013 - 17:21

Jesteś słodziaczkiem :*

Reply

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Lecę dalej

Privacy & Cookies Policy