Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2

wykazuje podobne wchłanianie wody jak lanolina owcza w wysokości minimum 200%. Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 to wegańska alternatywa dla lanoliny. Częściowy ester digliceryny z średniołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi, kwasem izostearynowym, kwasem stearynowym, kwasem 12-hydroksystearynowym i kwasem adypinowym.

W kosmetykach kolorowych przedłuża trwałość produktu na ustach lub rzęsach. W kosmetykach zwiększa wodoodporność produktu. W kosmetykach dla dzieci chroni pupcię dziecka przed wilgocią. W pomadkach i kolorowych kosmetykach dodaje błyszczące wykończenie i zwiększa pigment, pozostawiając żywy kolor na ustach. Tworzy silną strukturę sztyftu, jednocześnie zapewniając kremową aplikację i dotyk. Po dodaniu do kolorowych kosmetyków poprawia gładkość i poślizg. W preparatach do pielęgnacji skóry zapewnia film chroniący i nawilżający skórę. W pielęgnacji włosów dodaje struktury i poślizgu produktom do stylizacji włosów, takim jak pomady i woski do włosów.

Typowe stężenie w kosmetykach kolorowych: 2-30%

Typowe stężenie w kosmetykach pielęgnacyjnych: 2-5%

Magdalena Kaczanowicz

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś i chcesz poczytać o świecie chemii w kosmetykach! Zapraszam do mojego świata:) Jestem pasjonatką chemii, kosmetyków i wszystkiego co z chemią związane. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej:)

All posts

O MNIE

Cześć kosmetyczny freaku!

Witaj w świecie chemii kosmetycznej, gdzie obalam mity, edukuję i jestem dla Ciebie:) Więcej o mnie

Magda

KONTAKT ZE MNĄ

LOOKFANTASTIC

PARTNER CENEO

TUTAJ POWINIEN ZNALEZC SIE OPIS OBRAZKA

Uwielbiam ten sklep

×