Rosa Centifolia Flower Extract

przeciwstarzeniowy ekstrakt z róży stulistnej, pozyskiwany z ręcznie zbieranych w Prowansji kwiatów i otrzymywany opatentowaną zieloną metodą, pobudza produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, wzmacnia strukturę skóry, poprawia jędrność i elastyczność, działa przeciwstarzeniowo, wykazuje działanie prebiotyczne i postbiotyczne korzystnie wpływając na naturalny mikobiom skóry.

W pielęgnacji skóry  ma działanie  ściągające, antyseptyczne i hamujące zapalenia. Te właściwości nadają się szczególnie w pielęgnajci  skóry wypryskowej , ale również przeciw starzeniu się  i powstawaniu zmarszczek. Ze względu na wspaniałe właściwości pielęgnacyjne  nadaje sią  także do użycia w innych produktach pielęgnacyjnych. 
terapii aromatycznej jest uważana za asrodyzjak, ma właściwości rozjaśniające  i polepszające nastrój oraz przeciwdepresyjne. Również działa w bezsenności i stresie.

Bezpieczny dla kobiet w ciąży: TAK

Magdalena Kaczanowicz

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś i chcesz poczytać o świecie chemii w kosmetykach! Zapraszam do mojego świata:) Jestem pasjonatką chemii, kosmetyków i wszystkiego co z chemią związane. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej:)

All posts

O MNIE

Cześć kosmetyczny freaku!

Witaj w świecie chemii kosmetycznej, gdzie obalam mity, edukuję i jestem dla Ciebie:) Więcej o mnie

Magda

KONTAKT ZE MNĄ

LOOKFANTASTIC

PARTNER CENEO

TUTAJ POWINIEN ZNALEZC SIE OPIS OBRAZKA

Uwielbiam ten sklep

×