Ekocuda 2019 – mnie tam na pewno nie zabraknie!

Ekocuda to wydarzenie, które jest zapisane zawsze w moim kalendarzu. Do tej pory opuściłam tylko jedną edycję:) To targi zrzeszające producentów naturalnych produktów – nie tylko kosmetyków, ale także różnych przyborów do pielęgnacji ciała czy włosów, środków czystości, eko gadżetów czy innych nowinek. To co mnie przyciąga to fakt, że można tam znaleźć zarówno duże koncerny, jak i małych rzemieślników, którzy mają niesamowite pomysły na swoje produkty. Jako technolog i chemik kosmetyczny sceptycznie podchodzę do wielu z tych produktów, jednak co roku jestem pod wrażeniem inwencji twórczej osób, które tworzą swoje małe EKOCUDA:)

Gdzie?

Już drugi raz widzimy się w Centrum Praskie Koneser w Warszawie.

Centrum Praskie Koneser

Kiedy?

30 i 31 marca (sobota i niedziela) 2019 r. 🙂

Godz. 11.00 – 19.00 – sobota
Godz. 11.00 – 18.00 – niedziela

Za ile?

Wejście na targi jest bezpłatne !

Czy warto?

Oczywiście! Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Zachęcam też do wzięcia udziału w różnego rodzaju warsztatach – obserwujcie Facebook wydarzenia (TUTAJ) oraz wykładach.

To idealne miejsce dla marek i wystawców, którzy mają doskonałą okazję do zaprezentowania bezpośrednio swoich produktów – często wiele z tych firm nie ma swoich stacjonarnych sklepów, a głównie sklepy internetowe.

Jednak często oznacza to kupowanie kota w worku. Tym bardziej, że kosmetyki naturalnie nie należą często do najtańszych. Na Ekocudach zyskujesz możliwość poznania z bliska wyjątkowych, często niszowych, marek kosmetyków naturalnych

Jeśli masz ochotę poczytać inne posty związane z tym wydarzeniem to klikaj:

Moje typy na bardzo fajne firmy i produkty, które kupisz na Ekocudach

Moje typy na dobre zakupy na Ekocudach:) Film YouTube

Kosmetyk, czyli moje odkrycie z jednej z edycji Ekocudów

To z kim się widzę?

Magdalena Kaczanowicz

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś i chcesz poczytać o świecie chemii w kosmetykach! Zapraszam do mojego świata:) Jestem pasjonatką chemii, kosmetyków i wszystkiego co z chemią związane. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej:)

All posts

No Comments

Leave a Reply

Akceptuję zasady Polityki prywatności

O MNIE

Cześć kosmetyczny freaku!

Witaj w świecie chemii kosmetycznej, gdzie obalam mity, edukuję i jestem dla Ciebie:) Więcej o mnie

Magda

KONTAKT ZE MNĄ

LOOKFANTASTIC

PARTNER CENEO

TUTAJ POWINIEN ZNALEZC SIE OPIS OBRAZKA

Uwielbiam ten sklep

×