ekocuda

Ekocuda – gratka dla fanów natury i naturalnej pielęgnacji

Ekocuda to niesamowite targi dla miłośników zdrowego stylu życia – w tym roku już 16-17 listopada br. w Centrum Praskim Koneser odbędzie się kolejna edycja tych Targów.

Czy iść na Ekocuda?

To nie podlega wątpliwości! Głównie z tego względu, że wstęp na targi jest niezmiennie bezpłatny.

Tak spektakularnego wydarzenia i – przede wszystkim – gromadzącego w jednym miejscu różnorodne i często niszowe kosmetyki naturalne, poza Ekocudami, nie spotkamy. Tylko te targi zapewniają tak potężną dawkę profesjonalnej wiedzy o tym, w jaki sposób owe produkty powstają, co zawierają, jak działają i komu są polecane. Unikatowość imprezy polega również na tym, że można na niej spotkać ludzi, którzy z wielką pasją owe ekocudowności tworzą – spotkasz tam też mnie – na stanowisku jednego z wystawców:) Już drugi raz będę „od strony kulis”.

Będą to firmy zarówno z polskim, jak również z zagranicznym rodowodem, przy czym stoiska części z nich pojawią się na warszawskich Ekocudach po raz pierwszy. Pełna lista wystawców TUTAJ. Targi tradycyjnie już obfitować mają w wiele dodatkowych atrakcji. Do owych atrakcji należą warsztaty makijażu wykonanego mineralnymi kosmetykami oraz interesujące wykłady poświęcone zdrowemu stylowi życia, urodzie i naturalnej pielęgnacji. Po raz drugi odbędzie się również panel dyskusyjny, tym razem o tematyce Zero Waste. 

https://racjapielegnacja.pl/2018/04/chemik-na-youtube-moje-typy-na-dobre.html

Wszystko zaczęło się w Warszawie

Ekocuda na stałe już wpisały się w kalendarz, odbywających się w stolicy imprez targowych. Sześć dotychczasowych, warszawskich edycji odwiedziło łącznie ok. 79 000 osób. To właśnie w Warszawie jesienią 2016 r. Ekocuda miały też swoją premierę. 

Były to wówczas pierwsze w kraju targi poświęcone wyłącznie kosmetykom naturalnym, więc tak do końca nie wiedzieliśmy, jak Polacy na nie zareagują. Pomysł okazał się jednak strzałem w dziesiątkę. Ogromne zainteresowanie kosmetykami naturalnymi i naturalną pielęgnacją sprawiło, że targi organizujemy obecnie nie raz, a dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Co więcej, odbywają się one cyklicznie już nie tylko w Warszawie, ale również w Gdańsku i Poznaniu – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni imprezy i właścicielka marki Ekocuda. – Z perspektywy trzech lat i 11. edycji targów, jakie mamy na koncie, mogę śmiało powiedzieć, że Ekocuda przyczyniły się do budowania społeczności, której na sercu leży ekologia i poszanowanie środowiska naturalnego oraz uświadomienia tysiącom Polaków, że zdrowy styl życia nie przejawia się tylko w naszej aktywności fizycznej i tym, co jemy, ale również w tym,  jakich produktów używamy – dodaje Zuzanna Mierzejewska. 

https://racjapielegnacja.pl/2018/03/bedzie-eko-cudnie.html

Listopadowy weekend pod znakiem eko

Każdy, komu nie jest obojętne dobro naszej planety i zdrowie (czy to własne, czy rodziny), a mieszka w Warszawie lub okolicy, powinien zapamiętać tę datę i miejsce: 16-17 listopada, Centrum Praskie Koneser. Na odbywających się w tych dniach targach będzie można zaopatrzyć się w naturalne kosmetyki – idealne do tego, by zregenerować skórę po lecie i przygotować ją na zimę, ale też znaleźć wiele ciekawych pomysłów na bożonarodzeniowe prezenty w stylu eko, bo święta przecież tuż tuż. Dodatkową zachętą do tego, żeby w ten listopadowy weekend wybrać się na Ekocuda niech będzie fakt, że wstęp na imprezę jak zawsze jest bezpłatny. 

Sponsorem targów w Warszawie jest Annabelle Minerals – ceniona polska marka kosmetyków mineralnych.

Wpisz do kalendarza!

Miejsce: Centrum Praskie Koneser

Data i czas: sobota 16 listopada w godzinach od 11.00 do 19.00; niedziela 17 listopada w godzinach od 11.00 do 18.00

PATRONI MEDIALNI:

Radio ESKA, TrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl, joga-joga.pl, napieknewlosy.pl, N jak natura, Piggy PEG, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, WIZAZ.pl, Co Jest Grane24, Polki.pl, Imperium Kobiet, Law Business Quality, , Inspirantka, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety, Wirtualne kosmetyki, Yoga & Ayurveda, Samo Zdrowie, Trendy Art of Living, Businesswoman & Life, Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa,
Magazyn Kosmetyki, Dobra Mama, magazyn E!stilo, V mag, joga.pl, Kliknij w zdrowie, Zdrowa Lista Zakupów, Zakręcovnia, Ekostyle, Pakamera beauty, Example, Ecoportal, Tygrysy Biznesu, Informator Stolicy, VIP Styl, naturalnabogini.pl.

Więcej informacji na:
www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
www.instagram.com/ekocuda

Magdalena Kaczanowicz

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś i chcesz poczytać o świecie chemii w kosmetykach! Zapraszam do mojego świata:) Jestem pasjonatką chemii, kosmetyków i wszystkiego co z chemią związane. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej:)

All posts

No Comments

Leave a Reply

Akceptuję zasady Polityki prywatności

O MNIE

Cześć kosmetyczny freaku!

Witaj w świecie chemii kosmetycznej, gdzie obalam mity, edukuję i jestem dla Ciebie:) Więcej o mnie

Magda

KONTAKT ZE MNĄ

LOOKFANTASTIC

PARTNER CENEO

TUTAJ POWINIEN ZNALEZC SIE OPIS OBRAZKA

Uwielbiam ten sklep

×