Przejdź do treści

I po co pojechałyśmy do Gdyni? Relacja z SeeBloggers

Na SeeBloggers zapisywałyśmy się już po raz czwarty. I tym razem się udało! Nasz blog dostał się na największą konferencję blogerów w Polsce, Jeśli chcecie wiedzieć, co tam robiłyśmy, kogo spotkałyśmy to zapraszamy! Duuuuużo zdjęć do obejrzenia:)

 

Dostanie się na SeeBloggers było dla nas wielkim wyróżnieniem, ponieważ dzięki temu wiemy, że nasza praca nie idzie na marne:)

 

Świetna zabawa!

 

Z naszego wyjazdu powstał iście babski wypad:) Udało nam się znaleźć niesamowite mieszkanie – Apartament Konwaliowy. Oczywiście dzięki Booking.com. Zwiedziłyśmy Gdynię, byłyśmy na pysznej rybce, uciekałyśmy przed dzikami, odwiedziłyśmy morze, widziałyśmy nocne regaty. Czas spędzony z mamą i Moniką staram się wykorzystywać maksymalnie, chociaż często jestem tą, która wszystkich irytuje:) Ale mama z Moniką zawsze mi to wybaczają ostatecznie:) Wypad do Gdyni pozwolił nam odpocząć od zmagań z codziennością. Mama odpoczęła, my się nauczyłyśmy czegoś, co na pewno wykorzystamy na naszych blogach.

 

 

 

Sisters’ Power!

 

Uwielbiam spędzać z Moniką czas, więc jej przyjazdy do Warszawy są przeze mnie bardzo wyczekiwane. Wpływa na mnie kojąco i czuję, że fragment domu jest wtedy przy mnie. Mamy jednak mało okazji do robienia sobie wspólnych zdjęć, bo ja zawsze jestem po drugiej stronie obiektywu. Zakupiłam więc pierwszy #selfiestick i ruszyłyśmy na podbój Gdyni!

 

Eksperci

 

Zdanie ekspertów, których spotykam na takich wydarzeniach, jest głównym powodem, dla którego wsiadam do samochodu i przemierzam kawałek Polski. Wykładów było mnóstwo! Niestety nie na wszystkie wstępnie był wstęp, ponieważ trzeba było się na nie zapisywać wcześniej. W trakcie trwania SeeBloggers wiele osób wykruszyło się z wykładów i można było wejść na większość z nich. W mojej głowie na pewno zapamiętam wykład Barbary Piasek o komunikacji w biznesie. Niesamowita kobieta biznesu! Wykład o dobrych stronach barteru między firmami a blogerami wygłoszony przez Fashionelkę pokazał, jak pomysłowo można współpracować z firmami. Poznałam także osobiście Marietę Marecką, której program kulinarny “ABC Gotowania” nagrywam już od kilku sezonów:) Poznałam także pełną pasji Annę Muchę – Mistrzyni Polski Makijażu, która jest niesamowicie ciepłą i uśmiechniętą specjalistką firmy GOSH.

 

Strefa Beauty i dary losu

 

Uwielbiam Strefy Beauty, ponieważ często poznaję nowe formy i jestem wtedy na bieżąco z nowościami kosmetycznymi. Jako pierwsze zobaczyłyśmy nowości marki GOSH Cosmetics (już niedługo GOSH Copenhagen) – w najbliższym czasie będą wymieniane wszystkie szafy z kosmetykami. Dostałyśmy do przetestowania kilka produktów od marki Eveline. Nasze serca podbiły jednak szczotki firmy Michel Mercier, które spowodowały, że mój Tangle Teezer narazie odpoczywa. Najbardziej zaskoczona byłam otrzymaniem perfum dopasowanych do mnie przez firmę Federico Mahora (FM Group).

 

Oczywiście zawsze wracam z produktami do przetestowania, które też możecie zgarnąć w ramach akcji “Testuj z Racjapielęgnacja“.

Przepisy i produkty

 

Nie chodziłyśmy głodne:) Przez cały czas mogłyśmy testować koktajli przygotowanych z mieszanek Fit&Easy, pysznych i zdrowych słodyczy przygotowanych przez Cuda Celestyny oraz pyszności przygotowanych z moich ulubionych orzechów dostępnych w Lidlu, czyli Kalifornijskich Orzechów Włoskich. Jak pomyślę o Rafaello przygotowanym bez laktozy glutenu i jajek to ślinka mi cieknie:) Oczywiście można było większość wystawianych produktów zabrać ze sobą, ponieważ w niedzielę wszyscy wystawcy pozbywali się wszystkiego!! 6 paczek sałaty zawsze się przyda:) Coca-Cola była jednym z partnerów wydarzeni, więc miałyśmy napojów pod dostatkiem:) I każdy z nas dostał coś na drogę!

 

 

Ludzie

 

Nie wszyscy blogerzy są otwarci i chcą sie integrować. Na SeeBloggers widoczne były “kółka wzajemnej adoracji”. Nie przeszkodziło mi to jednak poznać kilka niesamowitych osób:) Bardzo się cieszę, że poznałam Kamilę z bloga kamilaocieczek, Agnieszkę z bloga Blogierka oraz Weronikę z bloga Ładne Życie. Wracałyśmy samochodem z Agnieszką i Weroniką do Warszawy i nie mogłyśmy się nagadać!

 

Co mi się nie podobało?

 

Zapisy na warsztaty i wykłady (zachowanie bloggerów)

Nie chodzi mi oczywiście o zorganizowanie przez zespół SeeBloggers – platforma była jak najbardziej ok i tak czy siak ogarnięcia ok. 1000 osób wypadło genialnie. Nie załapałam się jednak na warsztaty urodowe i kulinarne. Na miejscu okazało się, że bardzo dużo osób nie przyszło i można było wejść na wiele warsztatów organizowanych m.in. z Tomaszem Jakubiakiem czy  Joseph’em Seeletso. Szczególnie w niedzielę, kiedy ja już niestety nastawiłam się na wyjazd, a poza tym chciałam odwieźć mamę i Monikę na pociąg. W przyszłym roku (jeśli się dostanę) na pewno inaczej podejdę do tego rodzaju wydarzeń i inaczej zaplanuję swój czas:)

Netto

 

Rozczarowanie nastąpiło już po SeeBloggers. Po zobaczeniu wszystkich produktów, które Netto oferuje, myślałam, że przeszło coś w stylu “metamorfozy”, pojechałam więc 2 dni później do pobliskiego Netto, żeby przekonać się, czy rzeczywiście tak było. Niestety rozczarowałam się – owoce popsute, prezentowane soki w bardzo wysokich cenach, bałagan – trudno znaleźć większość produktów. Akcja promocyjna na SeeBloggers była niesamowita, ale rozczarowanie, które nastąpiło później… Nie lubiłam Netto i nie lubię wciąż.

 

Wyjazd był niesamowity! Przyjechałyśmy zmęczone, ale szczęśliwe! I mamy dla Was coś w ramach naszej akcji! Przetestujecie krem do depilacji 8 w 1 marki Eveline Cosmetics.

Do paczki dołączymy też próbki szamponu i odżywki od marki GOSH! Przypominamy, że w akcji mogą brać udział tylko osoby zapisane do naszej stałej akcji Testuj z Racjapielęgnacja.

 

Pozdrawiam!
Magda

7 komentarzy do “I po co pojechałyśmy do Gdyni? Relacja z SeeBloggers”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności