Przejdź do treści

Najpiękniejsze jesienne kolory na paznokcie 2016

Długi weekend! Mój plan – w końcu znaleźć chwilę dla siebie i zrobić hybrydę – jestem od niej uzależniona:) Nie mam już normalnego lakieru do paznokci. Jeśli chcesz wiedzieć, co jesienią zmaluję na moich paznokciach – zapraszam!

W tym roku mam 5 ulubionych kolorów. Nigdy nie wiem, na który się zdecydować. Najczęściej kończy się tym, że wybieram coś pod mój humor danego dnia. No nie pisz, że Ty też tak nie masz;) 

Moimi faworytami jeszcze z zeszłego roku są 2 kolory firmy Semilac: 083 Burgundy Wine oraz hit wszystkich hitów 034 Mardi Gras. Zawsze gdy mam 034 na paznokciach spotykam się z sytuacją, gdzie ekspedientki pytają się, jaki kolor mam na paznokciach. Rzuca się się w oczy, ale jest niewulgarny i bardzo kobiecy. 

Podczas konferencji Meet Beauty zakochałam się w lakierach firmy Indigo Nails. Ostatnio nabyłam 3 nowe kolory, które pokochałam całym sercem: Adriatic, Tropicana i Fat Cat. Moim zdaniem to kolory idealne na jesień!

Wszystkie moje jesienne kolory prezentują się następująco:

Zestawienie wszystkich kolorów:

1. Semilac 034 Mardi Gras
2. Indigo Adriatic
3. Indigo Fat Cat
4. Indigo Tropicana
5. Semilac 083 Burgundy Wine

A Ty masz swoich faworytów? Jeśli nie, to może warto:) Mam dla Ciebie niespodziankę! Jeśli napiszesz mi o swoim ulubionym kolorze to będziesz mieć szansę na zdobycie kompletu lakierów od firmy Indigo:

Czekam zatem na informację! Rozdanie trwa do końca przyszłej niedzieli:) Informację o zwycięzcy opublikuję na facebooku Racjapielęgnacja.
Magda

21 komentarzy do “Najpiękniejsze jesienne kolory na paznokcie 2016”

  1. Cieszę się, ze trafiłam na Twojego bloga. To przez Twoje cudne zdjęcie na instagramie. Będę do Ciebie często zaglądać ! Uwielbiam to miejsce i Twoje zdjęcia 🙂
    Dziękuję, że również zajrzałaś do mnie.
    Wiesz… Jestem wielką fanką Semilaca (teraz dzięki Tobie przyjrzę się też innym firmom). Mam trochę kolorów i uznałam, że narazie koniec – nowych nie kupuję.
    I co ? Zajrzałam tu i zamówiłam Burgundy Wine, Mardi Gras oraz z tęsknoty za latem – Elegant Raspberry 😀
    Ps. Ta zieleń Indigo Tropicana nie może mi wyjść z głowy. Jak myślisz – wszystko ok by się trzymało przy bazie i topie semilac ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności